Isabelle Haak sevgilisi kimdir?

Isabelle Haak sevgilisi kimdir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Isabelle Haak sevgilisi kimdir? Vakıfbank’ın başaralı bir o kadar güzel voleybolcusu Isabelle Haak, voleybol kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla merak ediliyor. Her ne kadar kariyeriyle ön plana çıksa da Isabelle Haak’ın güzelliği dillere destan desek yanlış olmaz. Hal böyle olunca Isabelle Haak sevgilisinin kim olduğu da sıklıkla araştırılıyor. Bildiğiniz üzere daha önce Hande Baladın sevgilisi ve İlkin Aydın sevgilisi ile ilgili ayrıntılı makaleler hazırlamıştık. Şimdi de Isabelle Haak’ın özel yaşamına bakalım.

Isabelle Haak sevgilisi kimdir?

Isabelle Haak sevgilisi kimdir?

Isabelle Haak sevgilisi kimdir? Yaklaşık 4 senedir Türkiye’de voleybol kariyerine devam eden başarlılı sporcu, 11 Temmuz 1999 İsveç doğumlu ve 1.94 boyundadır. Tıpkı kendisi gibi voleybolcu olan Anna Haak isminde bir kardeşi bulunmaktadır. Hem kendi ülkesinde hem de diğer ülkelerde yaşadığı başarıların ardından yolu Türkiye’ye Vakıfbank’a düşmüştür. Genç yaşına rağmen, Vakıfbank ile kırılmadık rekor bırakmayan Isabelle Haak, sporcu kimliğinin dışındaki hususi hayatıyla da voleybolseverlerin ilgisini çekmektedir.

Isabelle Haak sevgilisi kimdir?

Isabelle Haak instagram gönderilerinde genellikle takım fotoğrafları paylaşsa da eskilere gidildikçe özel yaşamı ile ilgili de ipuçları vermeyi ihmal etmiyor. Bilhassa İsveç’te yaşadığı yıllarda sevgilisi ile olan fotoğraflarını sıklıkla paylaşmayı da ihmal etmemiş. Bu fotoğraflardan sonra Isabelle Haak sevgilisinin Victor Nielseen isimli İsveçli bir genç olduğunu anlıyoruz.

Victor Nielseen kimdir?

Isabelle Haak sevgilisi kimdir? Isabelle Haak’ın sevgilisi olan Victor Nielseen ile ilgili çok fazla bilgi bulunmasa da kendisi de Haak gibi bir voleybolcu. İsvençli ve 1.96 boyunda. Oyundaki rolü ise pasör. Haak’tan 2 yaş daha büyük. Victor Nielseen, 1997-06-01 doğumludur.

Şirket Dedikoduları

Isabelle Haak sevgilisi kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Bi haberde aynı şeyleri bu kadar tekrar yapmanın okuyucuyu sinilendirmekten başka ne faydası olmaktadır?

    Cevapla
Bizi Takip Edin