Simge Aköz sevgilisi kim? [2022]

Simge Aköz sevgilisi kim?
Simge Aköz sevgilisi kim?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Simge Aköz sevgilisi kim? Atom karınca lakabıyla bilinen Simge Aköz, oynadığı tüm turnuvalarda neredeyse en iyi libero olarak gösterilmiştir. Tıpkı en yakın arkadaşı olduğu bilinen Hande Baladın gibi geçtiğimiz yaz ayında gerçekleşen turnuvaların ardından popülaritesini artıran Simge Aköz sevgilisi ve özel yaşamı ile birçok voleybol severin radarına takıldı. 30 yaşında olan Aköz hakkında merak edilenleri her zamanki gibi sirketdedikodulari.com derledi.

Simge Aköz sevgilisi kim?

Simge Aköz sevgilisi kim?

A Milli Kadın Voleybol takımı ve Eczacıbaşı’nın libero pozisyonunda forma giyen Simge Aköz, takım içerisinde enerjisi ve neşeli tavırlarıyla adeta dinamo görevi görmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra oyun içerisindeki hırsı, vazgeçmeyişi ve bitmek bilmeyen enerjisi ile voleybol tutkunlarının son yıllardaki favori sporcuları arasındadır.

Boyu uzamadığı için libero pozisyonuna evrilen Simge Aköz, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir talk shoe programında özel hayatı ile ilgili önemli bir spoiler vermişti.

ezgif.com gif maker 3

Sunucunun “Hoşlandığın kişi maçı izlemeye geldiğinde performansınız artıyor mu” sorusuna Aköz, “Birisi gelince ben daha kötü oynuyorum. Gelmiyor, o yüzden son günlerde yükselişteyim” cevabını vermişti. Bu cevabın ardından Aköz’ün kalbinin şu sıralar boş olduğu anlaşılıyor.

Simge Aköz Berkay Ateş sevgili mi?

Geçtiğimiz aylarda bir etkinliğe beraber katılan ikili, samimi pozlar vermişti. Bu pozları instagram hesaplarına da atan ikili arasında aşk dedikodusu çıkmıştı. Konuyla ilgili her iki taraftan da açıklama gelmezken takipçileri Simge ile ünlü oyuncu Ateş’i birbirlerine çok yakıştırmıştı!

Simge Aköz Berkay Ateş

Şirket Dedikoduları

Simge Aköz sevgilisi kim? [2022]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin