Ömer Ekiz kimdir? Dromerekiz kim? Damla Altun yeni sevgilisi mi?

Ömer Ekiz kimdir?
Ömer Ekiz kimdir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ömer Ekiz kimdir? Sosyal medya fenomeni Damla Altun’un storylerinde artık sık sık rastlanan ancak tüm sorulara rağmen Altun’un açıklamadığı kişinin Diş Doktoru Ömer Ekiz olduğu ortaya çıktı. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda Damla Altun Uğur Şengül çifti 9 yıllık ilişkilerini bitirmişti. Damla Altun’un bu ayrılık sonrasında yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Damla Altun’un yeni sevgilisinin ise Dr. Ömer Ekiz olduğu ileri sürüldü. Bakalım instagram üzerinde dromerekiz ismiyle bilinen Ömer Ekiz kimmiş?

ezgif.com gif maker 3

Ömer Ekiz kimdir?

Kendi kliniği olan Ekiz Clinic sahibi Ömer Ekiz, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni Onur Derecesi kazanarak bitirmiştir.

Üniversite öğreniminin ardından bilimsel ve klinik araştırmalarını sürdürmüş ve ayrıca Yeditepe Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda doktora/uzmanlık eğitimine başlamıştır.

dromerekiz kimdir

İleri İmplantoloji Cerrahisi, Sert ve Yumuşak Doku Cerrahisi, 20 Yaş Cerrahisi, Estetik ve Kozmetik Diş Hekimliği ve Pembe Estetik alanına yoğunlaşmıştır.

Yurt dışında ve yurt içinde yüzlerce farklı eğitim ve konferansa iştirak eden Ömer Ekiz, The American Academy of Implant Dentistry (AAID) , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Derneği (AÇBİD),Türk Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Derneği (TAOMS) Estetik Diş Hekimleri Akademisi Derneği (EDAD), ve 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği üyesidir.

Damla Altun kimdir? Damla Altun sevgilisi kim, kaç yaşında ve nereli?

Dromerekiz kim?

Instagram üzerinde Dromerekiz kullanıcı adıyla bilinen Ömer Ekiz, fenomen Damla Altun’un videolarında görülmesiyle kafalarda soru işareti bıraktı. Hali hazırda instagram’da 7 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Altun’un takipçileri bu soruyu sorarken hem Ekiz hem de Altun yanıtsız bıraktı. Ancak olay Yağmur Çevik’in instagram hesabına kadar düştü. İlerleyen günlerde bu ikiliden bir açıklama gelebilir.

Damla Altun yeni sevgilisi kim?

Uğur Şengün ile 9 yıllık ilişkisini geçtiğimiz günlerde biten Damla Altun, bir süredir hastalıkla uğraştığını söyleyerek sosyal medya paylaşımlarına ara vermişti. Tedavi sürecinin ardından yeniden sahalara dönen Altun, ilk iş olarak Uğur Şengül’ü instagram üzerinden takipten çıkmıştı.

Ömer Ekiz Damla Altun

Son gelişmeye göre ise, Damla Altun’un yeni bir sevgilisinin olduğu iddia edildi. Bu isimse yukarıda da bahsettiğimiz Ömer Ekiz. İkili konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmazken sosyal medyada yayılan dedikodular giderek güçlenmekte.

Şirket Dedikoduları

Ömer Ekiz kimdir? Dromerekiz kim? Damla Altun yeni sevgilisi mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin