Uçak bileti satış platformlarına yeni oyuncu: HepsiFly

Uçak bileti satış platformlarına yeni oyuncu: HepsiFly
Uçak bileti satış platformlarına yeni oyuncu: HepsiFly
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de birçok girişimi hayata geçiren Doğan Online (DOL), uçak bileti satış sitesi HepsiFly sitesini müşterilerinin kullanımına sundu. Henüz BETA aşamasında olan HepsiFly, TÜRSAB’a da kaydını gerçekleştirdi

Uçak bileti satış platformu HepsiFly hizmet vermeye başladı

Özellikle merdiven altı ticarethanelerin sayısını son zamanda artırmasının ardından güvenilir bilet satış noktalarına olan ihtiyaç da artış gösterdi. Bu seviyede hizmet veren şirket sayısı bir elin parmaklarını geçmezken pazara umut veren yeni bir oyuncu dahil oldu. Doğan Holding’in kurduğu DOL çatısı altında hizmet verecek uçak bileti satış platformu HepsiFly, TÜRSAB’a bağlı A Grubu seyahat acentası ünvanını elde etti. 

Hali hazırda BETA sürümü devam eden HepsiFly, uçak bileti satışı konusunda müşterilerine ekonomik imkanlar sunmayı planlıyor. Pazardaki rekabetin HepsiFly ile birlikte nasıl değişeceğini ise zamanla göreceğiz. 

HepsiFly nedir?

HepsiFly, 2021 yılında Doğan Online tarafından hayata geçirilen çevrimiçi uçak bileti satış platformudur. Hali hazırda beta sürümüyle müşterilerinin karşısına çıkan HepsiFly, ilerleyen günlerde pazardaki pastadan en büyük payı alabilecek potansiyele sahip bir şirket olarak kuruldu. İnternet sitesinin olgunlaştığı ve bilet satış entegrasyonun tamamlandığı görülürken yakın bir zaman içerisinde beta sürümünden çıkılarak tam anlamıyla müşteriye hizmet vermesi bekleniyor.

ucak bileti satis platformlarina yeni oyuncu hepsifly 608363420abaf

Şirket Dedikoduları

Uçak bileti satış platformlarına yeni oyuncu: HepsiFly

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin