Türkiye’ye yeniden dönen UBER, Ankara’da hizmet vermeye başladı

Türkiye'ye yeniden dönen UBER
Türkiye'ye yeniden dönen UBER
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kovid-19 ve bir takım ülkelerde yaşadığı sorunların ardından zor günler geçiren ve global anlamda 3000 çalışanıyla yollarını ayıran UBER, yeniden küllerinden doğuyor. Türkiye’de kanunen faaliyetleri durdurulan UBER, istinaf mahkemesinin kararı bozmasının ardından ilk aşamada İstanbul ve Ankara’da sahalara geri dönüyor. Hizmet verdiği günden bugüne Türkiye’de 4.5 milyonu aşkın indirme alan UBER uygulaması üzerinden sarı taksi sarı taksi çağrılabilecek.

Mobil uygulamasındaki seçenekler sayesinde yolculuğu güvenilir kılan, rahatı ve konforu da beraberinde getiren UBER, bir dönem 20 bine yakın sarı taksi sürücüsünü sisteme entegre etmeyi başarmıştı.

UBER Ankara’da yeniden faaliyetlere başladı

Başkent olmasının yanı sıra Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olma özelliği de taşıyan Ankara, UBER için büyük bir pazar olarak görülüyor. Yeniden yapılanan ve faaliyetlerine daha güçlü devam etmek isteyen global teknoloji şirketi, Ankara’ya hızlı bir giriş yaptı. MERHABAANKARA kodu ile başkentilere özel kampanyasını duyuran UBER, bu ay ve önümüzdeki ay içerisinde yapılacak bir yolculukta 40 TL’ye kadar hediye imkanı sağlayacak.

turkiyeye yeniden donen uber ankarada hizmet vermeye basladi 60835c2fc21dd

Şirket Dedikoduları

Türkiye’ye yeniden dönen UBER, Ankara’da hizmet vermeye başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin