Armoni Park sahibi kimdir? Armoni Park kimin?
Armoni Park sahibi kimdir? Armoni Park kimin?

Armoni Park sahibi kimdir? Armoni Park kimin?

Armoni Park sahibi kimdir? Küçükçekmece Sefaköy'de merkezi bir lokasyonda bulunan Armoni Park sahibi ve faaliyetleri ile merak konusunu oldu. Bulunduğu yerde 12 yılı aşkın süredir hizmet veren AVM, vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Biz de Armoni Park kimin, Armoni Park açık mı gibi sorulara cevap bulmaya çalıştık

Armoni Park sahibi kimdir? Küçükçekmece Sefaköy'de merkezi bir lokasyonda bulunan Armoni Park sahibi ve faaliyetleri ile merak konusunu oldu. Bulunduğu yerde 12 yılı aşkın süredir hizmet veren AVM, vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Biz de Armoni Park kimin, Armoni Park açık mı gibi sorulara cevap bulmaya çalıştık

Armoni Park sahibi kimdir? Küçükçekmece Sefaköy’de merkezi bir lokasyonda bulunan Armoni Park sahibi ve faaliyetleri ile merak konusunu oldu. Bulunduğu yerde 12 yılı aşkın süredir hizmet veren AVM, vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Biz de Armoni Park kimin, Armoni Park açık mı gibi sorulara cevap bulmaya çalıştık

Armoni Park sahibi kimdir? Özellikle hafta sonları yoğunluk oluşan Armoni Park AVM sahibi ile merak konusu oldu. Uzun yıllardır bölge halkına hizmet veren Armoni Park sahibi kimdir ve Armoni Park kimin gibi araştırılan sorulara bizde cevap verdik. Kovid-19 tedbirleri kapsamında HES koduyla giriş yapılan Armoni Park açık mı şeklinde araştırılan sorunun cevabı ise evet.

Armoni Park sahibi kimdir?

Armoni Park sahibi kimdir? Küçükçekmece Sefaköy’de 2008 yılından itibaren hizmet veren Armoni Park sahibi Artaş Grup olarak biliniyor. Bugüne kadar Armoni Park’ın yanı sıra yine Küçükçekmece’de bulunan Arena Park ve Vadi İstanbul gibi AVM’lerin de sahibi. İstanbul’da AVM denildiği zaman ilk akla gelen mekanların başında Armoni Park geliyor. Özellikle kovid-19 önlemleri çerçevesinde HES koduyla giriş uygulamasının ardından kapısında oluşan yoğunluk ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Armoni Park toplamda 95 mağazadan oluşuyor. Ortalama 70 bin metrekarelik bir alana kurulan AVM için yaklaşık 50 milyon euroluk bir yatırım yapıldı. İlk olarak faaliyete 2008 yılında geçen Armoni Park kiralık dükkan arayışının da en yoğun olduğu AVM’lerden birisi. Bilhassa cumartesi ve pazar günleri bölge halkının oluşturduğu yoğunluk Armoni Park’a olan ilgiyi de beraberinde getirdi. Alışveriş merkezi, koronavirüs salgının ardından kan kaybetse de muadillerine göre, hem konumu hem de güçlü mağazaları sayesinde bu süreçten en az zararla çıkmayı başardı. İlk kurulduğu yıllardan itibaren Armoni Park sinema ile özdeşleşti. Okul çağındaki gençler ve aileler Armoni Park’ta bulunan sinema ile kültür-sanat yaşamlarını  geliştirdi. 

Armoni Park kiralık dükkan var mı?

İstanbul’un hatta Türkiye’nin en faal AVM’lerinin başında gelen Armoni Park kiralık dükkan arayışının da yoğunca yapıldığı bir mekan. Özellikle kovid-19 salgının ardından güçlü bir şekilde yoluna devam eden Armoni Park vatandaşlar tarafından kiralık dükkan arayışında ilk sıralarda geliyor. Ancak toplamda 95 mağazası bulunan Armoni Park’ta kiralık dükkan bulmak neredeyse imkansız. Baştan aşağı dolu olan Armoni Park’ta kiralık dükkan bulmak için şanslı olmanız gerekir. Bundandır ki Armoni Park mağazaları uzun yıllardır aynı seyrini korur ve el değiştirmez. Son olarak Armoni Park My Line Diamond kuyumcusu zemin katta hizmet vermeye başladı.

Armoni Park kimin?

Küçükçekmece Sefaköy’de merkezi bir konumda bulunması nedeniyle çokça tercih edilen Armoni Park, bilhassa Adliye ve bankaların göbeğinde yer alıyor. Bu nedenle özellikle öğle aralarında çalışanların yemek molası için kullandığı mekanların başında geliyor. Neredeyse tüm yemek işletmelerinin olduğu Armoni Park CarrefourSA ve TeknoSA mağazaları ile de gücüne güç katıyor. Yemeğin ardından dinlenmek isterseniz Armoni Park Kahve Dünyası da tam olarak bu isteğinize uygun.

Yaklaşık 13 yıldır faaliyetlerine devam eden Armoni Park sahibi ise Artaş Grup olarak karşımıza çıkıyor. Armoni Park kimin sorusu ise böylelikle yanıt buluyor. Sektörde 40 yılı aşkın süredir hizmetlerini sürdüren Artaş Grup Armoni Park AVM’nin yanı sıra, Carousel, Vadiİstanbul, Arena Park ve Kayseri Park’ın sahibi. AVM işletmeciliğinin yanında gayrimenkul alanında da faaliyet gösteren Artaş, Avrupa Konutları, Tema İstanbul ve Eclipse Maslak gibi projelerin arkasındaki şirket. Artaş Grubu’nun başında ise Süleyman Çetinsaya bulunuyor. Yönetim Kurulu üyeleri ise Gökhan Çetinsaya ve Serhan Çetinsaya. AVM ve gayrimenkul projelerinin yanı sıra Artaş Grup, son olarak turizm sektörüne de girerek otel işletmeciliği alanında da faaliyet göstermeye başladı. Kısaca Armoni Park sahibi Süleyman Çetinsaya‘nın başkan olduğu Artaş Grup diyebiliriz.