Yeşim Sevinç kimdir? Yeşim Sevinç kaç yaşında, nereli?

Yeşim Sevinç kimdir? Yeşim Sevinç kaç yaşında
Yeşim Sevinç kimdir? Yeşim Sevinç kaç yaşında
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeşim Sevinç kimdir? Sosyal medya platformlarında özellikle tiktok ve instagram paylaşımlarıyla binlerce takipçiye ulaşan Yeşim Sevinç yaşı, kilosu ve boyu ile merak konusu oldu. Bizde bu merak edilen soruları derledik. İşte Yeşim Sevinç biyografisi

Yeşim Sevinç kimdir? Yeşim Sevinç tiktok ve instagram hesaplarının ardından YouTube platformuna yöneldi. Bir süredir youtube için içerik üreten Sevinç, ilerleyen zamanlarda adından söz ettirebilir. Peki Yeşim Sevinç kimdir, Yeşim Sevinç sevgilisi var mı?

yesim sevinc kimdir yesim sevinc kac yasinda nereli 608350cc59f31

Yeşim Sevinç kimdir?

Bilhassa tiktok videolarıyla gündemde olan Yeşim Sevinç, bilinene göre 2001 Manisa doğumlu. Ancak büyüdüğü yılların tamamı Edirne’de geçmiş. Ardından Ankara’ya taşınmışlar. Lise öğrenimi devam eden Yeşim Sevinç, aslen Ordu Korganlı. Ailesi birlikte yaşayan Yeşim Sevinç sevgilisi ise yok. Videolarda kısa boylu gözükse de Yeşim Sevinç boyu 170 cm, kilosu ise 51. Yeşim Sevinç’in en büyük hobilerinden birisi ise futbol oynamak.

ezgif.com gif maker 3

Tiktok videolarının ardından ailesinin de desteğini arkasına alan Sevinç, yalnızca babasından çok makyaj yaptığı konusunda uyarı almış. Sıkı bir takipçi kitlesi bulunan Yeşim Sevinç, doğru yönlendirilme sayesinde ilerleyen yıllarda iyi yerlere gelebilir.

Şirket Dedikoduları

Yeşim Sevinç kimdir? Yeşim Sevinç kaç yaşında, nereli?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Yeşim resmi mi
    Yeşim seviç mi

    Cevapla
Bizi Takip Edin