Tavan yapmadan önce alınacak 3 kuantum bilişim hissesi

Bu kuantum bilgi işlem hisseleri, uzun vadede yatırımcıları ödüllendirebilir

Tavan yapmadan önce alınacak 3 kuantum bilişim hissesi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenilikçi teknolojiye yatırım yapmak, daha fazla insan fırsatı yakaladığında yüksek getiri sağlayabilir. Kuantum bilişim, son yıllarda hissedarlarını ödüllendiren ancak hâlâ başlangıç ​​aşamasında olan teknolojilerden biridir. Bu, satın almak için kuantum bilgi işlem stoklarının yükselmesine yol açtı.

Kuantum hesaplama, daha hızlı hesaplamalar ve daha fazla verimlilik sağlar. Bu teknoloji, geleneksel bilgisayarların çözemediği sorunları çözebilir. Bu teknoloji, kuantum fiziği etrafında döner ve bilgiyi işlemek için ikili yaklaşımlar (yani, 0’lar ve 1’ler) kullanan klasik bilgisayarlardan daha fazla olanak sağlar.

Teknoloji halihazırda risk yönetimi, araştırma ve geliştirme ve tedarik zinciri yönetimi gibi alanlarda süreçlerimizi iyileştirmiştir.

Kuantum bilişim hisselerine yatırım yapmak yüksek getiri sağlayabilir ve birçok şirket teknolojiye yatırım yapıyor. Sektörde yer almak isteyen yatırımcılar, bu en iyi kuantum bilgi işlem stoklarını değerlendirmek isteyebilir.

Tavan yapmadan önce alınacak 3 kuantum bilişim hissesi

Alfabe (GOOG)

Alphabet (NASDAQ: GOOG ) gelirinin büyük bölümünü reklam ağından elde ediyor. İkinci çeyrekte , Google reklamcılığı 56,3 milyar dolar veya şirketin gelirinin %80,8’ini oluşturdu. Reklam pazarının toparlanması, daha fazla gelir ve kazanç artışına yol açabilir, ancak Google’ın istediği tek şey bu değil. Holding, gelir akışlarını çeşitlendirmek için kuantum hesaplama da dahil olmak üzere diğer alanlara genişledi.

Microsoft (MSFT)

Microsoft (NASDAQ: MSFT ) ayrıca, yıldan bugüne %38’lik ve son beş yılda üç kattan fazla kazanç sağlayan uzun vadeli hissedarları ödüllendirdi. Şirketin ayrıca kuantum hesaplama etrafında dönen iddialı hedefleri var.

İyonQ (IONQ)

IonQ (NASDAQ: IONQ ), kâr getirmeyen ancak yüksek gelir artışına sahip, tamamen spekülatif bir kuantum bilgi işlem stoğudur. Yatırımcılar , 239 fiyat-satış oranının yüksek bir değerlendirmesini yutmak zorunda kalacaklar . 6 fiyat-kitap oranı daha lezzetli görünüyor, ancak yine de arzulanan çok şey bırakıyor.

Derleme: Sirketdedikodulari.com Kaynak: investorplace.com

Şirket Dedikoduları

Tavan yapmadan önce alınacak 3 kuantum bilişim hissesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin