Haftanın en iyi coini oldu! Bir daha kimse dönemez demişti..

Haftaya biraz düz bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, Shiba Inu yükseldi ve Nisan sonundan bu yana en yüksek seviyesine sıçradı.

Haftanın en iyi coini oldu! Bir daha kimse dönemez demişti..
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son kontrolde, Benzinga Pro verilerine göre SHIB son 24 saatte %9,06 artışla 0,00001096 dolardan işlem gördü. Meme kriptosu, yalnızca THORChain (CRYPTO: RUNE) ve Pepe’nin (CRYPTO: PEPE) daha iyi performans göstermesiyle haftalık %15,89’luk bir kazanç kaydetti .

SHIB’in piyasa değeri ve hacmi de son 24 saatte fiyatıyla birlikte sırasıyla yaklaşık %9 ve %141 artarak 6.48 milyar $ ve 645.08 milyon $’a yükseldi.

Devam eden bir yükseliş ivmesi durumunda, kripto için bir sonraki yukarı yönlü hedef 1.00001215$ bölgesi olabilir. Olumsuz tarafı, 0.0000080 $ seviyesinde desteğe sahip.

Yine de SHIB, 28 Ekim 2021’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008848 $’ın oldukça altında işlem görüyor.

SHİB RALLİSİ SÜRDÜRELEBİLİR Mİ?

Shiba Inu şu anda en değerli 11. kripto, ancak yakın vadeli yönü belirsiz. Son ralli, makroekonomik koşulların yanı sıra kriptoya özgü faktörlerden etkilenebilir. Küresel ekonomik görünüm, enflasyonun ısrarla merkez bankası hedeflerinin üzerinde kalmasıyla birlikte giderek daha bulutlu hale geliyor. Bu, küresel merkez bankalarının şahin duruşlarını bırakmalarına, duraklamalarına ve dönmelerine izin vermeyebilir.

Belirsizlik, kripto para birimleri de dahil olmak üzere herhangi bir finansal varlık için bir lanettir. Bununla birlikte, merkez bankaları mevcut para politikası döngüsünde sıkılaştırmalarının sonuna yaklaşıyor olabilir.

SEC birkaç kripto para borsasını sıkıştırdığı için düzenleyici risk de devam ediyor.

Yapay zeka, düzenlemeler, SEC eylemleri ve kripto alanındaki kurumsal benimseme gibi trendlerden haberdar olmak için 14 Kasım 2023’te NYC’de Benzinga’nın Kriptonun Geleceği’ne katılın. Erken kuş indirimli biletleri şimdi güvence altına alın!

Haftanın en iyi coini oldu! Bir daha kimse dönemez demişti..

Teknik olarak, SHIB daha yüksek seviyelere çıkma yönünde bir yükseliş modeli gösteriyor, bu da kriptoya olan talebin arttığını gösteriyor. Ardından, Ethereum üzerine inşa edilmiş şirket içi bir katman-2 blok zinciri platformu olan Shibarium’un yakında piyasaya sürülmesinin temel katalizörü var . Analistler, Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle Shiba Inu’nun tam bir ekosisteme dönüştüğünü görüyor.

Shibarium’u kullanmak, işlem hızlarını artıracak, ücretleri düşürecek, belirtecin faydasını artıracak ve sorunsuz merkezi olmayan uygulama geliştirmeye izin verecektir.

@LucieSHIB adıyla anılan bir SHIB geliştiricisi kısa süre önce Shiba Inu’nun geliştiricilerinin anonim lideri Shytoshi Kusama’nın SHIB’in “X’ten veya sizi taramaya zorlayan herhangi bir simgeden daha büyük olacağını iddia ettiği” bir Telegram gönderisinin ekran görüntüsünü paylaştı. gözbebekleriniz veya bu küresel ordunun karşısına her kim çıkarsa çıksın.”

Şirket Dedikoduları

Haftanın en iyi coini oldu! Bir daha kimse dönemez demişti..

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin