L’Occitane, İtalyan parfüm markası Dr. Vranjes Firenze’yi satın aldı

L'Occitane Grubu, İtalyan lüks ev parfümü markası Dr. Vranjes Firenze'yi satın aldı.

L'Occitane, İtalyan parfüm markası Dr. Vranjes Firenze'yi satın aldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şirket yaptığı açıklamada, bu gelişmenin, grubun güçlü, birinci sınıf güzellik ve koku markalarından oluşan coğrafi olarak dengeli bir portföy oluşturma stratejisinde bir başka adıma işaret ettiğini söyledi.

L’Occitane Grubu Başkanı Reinold Geiger, satın almayla ilgili şunları söyledi: “Mevcut birinci sınıf güzellik ve güzellik ürünleri koleksiyonumuzu tamamlayan Dr. Vranjes Firenze’nin eklenmesiyle küresel marka portföyümüzü büyütmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz. Her biri güçlü bir kimliğe ve gerçek bir fark yaratma arzusuna sahip koku markaları.”

Şirket, Dr. Paolo Vranjes’in 1983 yılında Dr. Vranjes Firenze’yi piyasaya sürdüğünü ve markanın 75’ten fazla ülkeye yayılan erişimi ve 28 tek markalı güçlü bir ağ ile 40 yılı aşkın bir süredir lüks ev kokuları alanında ön sıralarda yer aldığını ekledi. mağaza ve 650 satış noktası.

“Markamız, Dr. Vranjes Firenze’nin zengin mirasını onurlandırırken anlamlı bir büyüme kaydetti. Dr. Vranjes Firenze’nin mirasını, seçkin mirası ve geniş küresel erişimiyle tanınan L’Occitane Grubuna devretmekten büyük bir gurur duyuyorum,” diye ekledi Paolo Vranjes.

Dr. Vranjes, kurum içi üretime ve Ar-Ge’ye önem vererek, markanın prestijli markasının ayrılmaz bir parçası haline gelecek olan ünlü ev difüzörleri, kokulu mumları ve giderek büyüyen kişisel koku serisi aracılığıyla sürekli olarak ‘Made in Florence’ deneyimleri sunmuştur. portföy.

Şirket ayrıca, işlemin 2024 yılının ilk çeyreğinin sonunda tamamlanmasının beklendiğini söyledi.

Şirket Dedikoduları

L’Occitane, İtalyan parfüm markası Dr. Vranjes Firenze’yi satın aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin