CEW, Agnes Chapski’yi EVP iş stratejisi ve büyüme sorumlusu olarak atadı

Güzellik sektörü profesyonellerinin organizasyonu olan Cosmetic Executive Women (CEW), Agnes Chapski'nin yeni başkan yardımcısı, iş stratejisi ve büyüme sorumlusu olarak atandığını duyurdu.

CEW, Agnes Chapski'yi EVP iş stratejisi ve büyüme sorumlusu olarak atadı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CEW başkanı Carlotta Jacobson, “Agnes Chapski’yi yönetim ekibimize davet etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Onun benzersiz uzmanlığı ve CEW’ye olan bağlılığı, stratejik yönümüzü şekillendirmede ve büyüme yörüngemizi hızlandırmada çok önemli olacak” dedi.

CEW, yaptığı açıklamada Chapski’nin dönüştürücü girişimleri yönlendirme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip olduğunu ve iş stratejisi ve büyüme konusunda zengin bir uzmanlık getirdiğini söyledi. Daha önce Meredith’te InStyle, Shape ve Health’i denetleyen Kıdemli Başkan Yardımcısı ve grup yayıncısı olarak görev yapmıştı. Daha önce NewBeauty’nin başkanıydı ve Condé Nast’ta Allure’un yayıncısı ve baş gelir sorumlusu gibi görevlerde 18 yıl geçirdi.

Yeni görevinde, CEW’nin pazar konumunu güçlendirmek ve büyümeyi teşvik etmek için yenilikçi stratejilerin geliştirilmesine ve uygulanmasına liderlik edecek. Kuruluş, onun vizyoner liderliğinin, stratejik zekasının ve güzellik endüstrisine ilişkin derin anlayışının, şirketin yeni kilometre taşlarına doğru ilerlemesinde etkili olacağını ekledi.

Chapski, “Kadınlara, topluma ve güzellik endüstrisindeki liderliğe olan bağlılığıyla tanınan böylesine dinamik bir organizasyonun parçası olmaktan onur duyuyorum. Yeniliği teşvik etmeyi, büyümeyi teşvik etmeyi ve üyelerimize benzersiz bir değer sunmayı sabırsızlıkla bekliyorum” diye ekledi.

Şirket Dedikoduları

CEW, Agnes Chapski’yi EVP iş stratejisi ve büyüme sorumlusu olarak atadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin